Dnes je středa 12. června 2024  

CPDM, o.p.s. ČK
O nás
Kontakty
Klub Bouda
STREETWORK - poradna
Radio ICM, HSM
AICM ČR
Napsali o nás...
REALIZOVANÉ PROJEKTY
Evropské projekty mládeže
Evropská charta informací pro mládež
LETNÍ TÁBOR ZÁTOŇ 2010 "Prázdniny v pohybu"

Vzdělávání
Práce
Volný čas
Cestování
Zdraví
Sociálně patologické jevy
Ekologie
Sociální skupiny a hnutí
Občan a stát
Mezinárodní a národní organizace
Mládež v EU
EURODESK
Evropská unie
EUROPE DIRECT
Nadace a granty, NNO
SOUTĚŽE


TALENT AWARDS

II. ročník mezinárodní soutěže talentů
TALENT AWARDS je soutěž nevídaného formátu v ČR, ale i pro účastníky mezinárodní soutěže.
Je to největší soutěžní projekt v Evropě hledající talenty z různých oborů a profesí. 2.ročník této soutěže naváže na tradici 1.ročníku a odstartuje dráhu síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům a příznivcům kultury, zábavy a adrenalinu.

Cílem soutěže je oslovit každého umělce, sportovce.Amatéra, ale i profesionála. Dítě, dívku, ženu a muže neomezeného věku a tělesných kritérií.
Zvítězí amatéři ve své vlastní disciplíně, ale i profesionálové okusí své soutěžní disciplíny. Z každé kategorie budou známé 3. vítězové, dua, tria či skupiny. V některých disciplínách hlavní vítězové.

Pořadatelé TALENT AWARDS Vás nezavazují žádnými smlouvami po soutěží. NepropagujÍ sami sebe. Naopak nabízí Vám možnost seberealizace. PropagujÍ Vás jako tanečníka, sportovce či umělce. Dále Vašeho choreografa, Vaši školu, kde se vzděláváte. Dávají Vám a Vašim pedagogům/ lektorům možnost uplatnění a zviditelnění Vás.
Vítěze soutěže - první 3.místa v každé kategorii a hlavní vítěze vždy čekají kromě příjemných cen získaných v naši soutěži, Vaše po-soutěžní propagace.
Bude se nabízet Vaše účinkování na akcích partnerů, pořadatelů jiných programů a otevře se Vám tím cesta k bránám dosud nepoznaného. Nebudete zavázáni, že musíte spolupracovat pod hlavičkou soutěžního pořadatele TALENT AWARDS, ale nabídnou Vás v marketingové sféře jako objevený TALENT pro rok 2009 v 2.ročníku soutěže TALENT AWARDS v ČR a v rámci mezinárodní soutěže.
Jména vítězů jsou spojená s organizací, kde se účastník školí či školil a tím bude zviditelněn celý tým Vašeho školitele či Vaši školy.

Soutěž neumožní účast školy pořadatele a jejího týmu, která soutěž organizuje ve všech oborech vyžadující umělecká ohodnocení v TALENT AWARDS, aby zabránila negativnímu ovlivňování výsledků soutěže. Pouze v adrenalinových a sportovních soutěžích vyjma tance se spolupodílí organizátoři sportovních klubů dané soutěže.
Potřebujete jen odvahu, talent a energii k tomu, aby se Vám otevřel svět nových možností v soutěži mezinárodního formátu.


VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA http://www.talentawards.eu/


Aktualizace: 26.4. 2010, Jana Peňáková
Sponzor CPDMSponzor ICM ČK ...Aktuálně probíhá:Nejzajímavější ...Anketa ...
Sklidili jste už úrodu ze zahrádky?


> starší výsledky <

Partneři, sponzoři

Asociace pro podporu rozvoje Informačních center pro mládež v ČR

Pro všechny, kteří chtějí dál studovat

Centrum ochrany lidských práv jižní Čechy

»Právní poradenství
»Vzdělávání a osvěta
»Ochrana lidských práv


Informační centrum pro mládež Český Krumlov - icmck@icmck.cz - http://www.icmck.cz - 380 712 427
Zpracováno za 0.019 s